UA-223343607-1
Lütfen Bekleyin

Hakkımızda

Hak Alüminyum kapı, pencere ve doğrama sektöründe imalat ve montaj yapan bir kuruluştur. Amacı alüminyum sektöründe kalite, özgünlük, estetik ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe liderliğini sürdürmektir. 
 
Strüktürel Silikon Cephe ,Transparan Cephe, Skylight, Klasik Kapaklı Cephe, Sürme Kapılar, Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız kapı-pencere doğramaları, Alüminyum Kompozit Panel, Kış Bahçesi, Alüminyum doğrama, Pvc doğrama, Sineklik, Cam balkon, Ofis bölme, Duşakabin, Küpeşte, Boyalı camTadilat ve tamir işlemleri  üretim ve montaj kalemlerimizdir.
 
Firmamız gerek tasarım, gerekse uygulamada ürünlerini uluslararası kalite standartları içerisinde sunmaktadır. 
 
Sürekli büyüme ve ilerleme vizyonu ile siz müşterilerimizin memnuniyeti önderliğinde çalışmalarına devam etmektedir.
 
Bünyesinde profesyonel bir kadro ile çalışan firmamız her türlü yenilik konusunda tecrübelidir. Yeniliğe daima açık olan firma mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için ürünlerine yeni tasarımlar edindirmeyi ilke edinmiştir.
      
Sektör içinde oluşturmuş olduğumuz prestij ve güveni yöneticisinden işçisine kadar tüm çalışanlarımızın üstün çabalarıyla korumaya ve yükseltmeye çalışmaktayız.
    
Kalite Politikamız;
Kalitenin bir ayrıcalık olmadığından yola çıkarak, ürün ve hizmetlerimizin tamamında kalite çıtasını her zaman yüksekte tutmaktır.

Hedeflerimiz;
Taahhütlerimizi zamanında ve müşteri isteklerine uygun yerine getirerek rekabet gücümüzü sürekli arttırmaktır.